Software Engineer C#, nr ref. 30/2021
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do 14 000 pln brutto uop

do 15 000 pln netto na B2B ( w tym 20 lub 26 dni płatnego urlopu oraz 10 dni płatnego chorobowego)

Klient: polska firma, która działa w sektorze ICT i zatrudnia obecnie ok 50 specjalistów.

Poszukujemy osoby do zespołu zajmującego się systemami symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej oraz projektowaniem, implementacją, testowaniem i pomocą techniczną przy wdrażaniu układów cyfrowych. Dołączysz do zespołu współpracującego z międzynarodowymi zespołami, które zajmuja się implementacją warstwy fizycznej protokołu LTE Advanced (embedded, RTOS) oraz API warstwy fizycznej protokołu 5G (Windows, COM)

Miejsce pracy: Kraków, obecnie praca 100% zdalna. Po pandemii firma będzie zachęcać do trybu hybrydowago lub stacjonarnego.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
  • Komercyjne doświadczenie w branży telco
  • Znajomość języka C# (wersja 4.0 lub nowsza)
  • Znajomość programowania obiektowego i wielowątkowego, synchronizacji w środowisku .NET
  • Znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
  • Preferowane doświadczenie zawodowe minimum rok, idealnie 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
Obowiązki:
  • Rozwijanie systemu symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej
  • Analiza specyfikacji technicznych i nabywanie ekspertyzy w zakresie nowoczesnych protokołów telekomunikacyjnych
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami
  • Dla chętnych możliwe wyjazdy zagraniczne do UK, USA, Japonia, Tajwan (po wygaśnięciu pandemii SARS-CoV-2)
Mile Widziane:
  • Znajomość WPF, WinForms
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji TFS lub Git
  • Doświadczenie w programowaniu pod Windows, znajomość Visual Studio 2013 / 2015
  • Znajomość protokołów sieciowych (TCP, UDP) lub transmisji bezprzewodowej: 3G, LTE, LTE-A, 5G, zwłaszcza warstwy L3 tych protokołów
  • Znajomość SCPI lub COM
  • Znajomość języka C/C++
Oferujemy:
  • Prace przy rozwiązaniach stosowanych przez światowych liderów w branży telekomunikacyjnej
  • Międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem programistów z UK (możliwość wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii)
  • Częściowo praca zdalna
  • Dofinansowanie w ramach programu BenefitSystems
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Premie, nagrody uznaniowe, imprezy integracyjne

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667